Vítám Vás na stránkách,které jsou věnované mému velkému koníčku,a to automobilu značky Lada a věcí s ním spojených.

Expedice Eesti 2010

Na jarním sraze ve Vrchlabí jsem v nějaké opilecké euforii slíbil našim estonským přátelům,že když oni už jsou u nás počtvrté,tak že mi se k nim také vydáme.Netušil jsem,že tento výkřik do tmy zaregistruje Luděk M.,náš Ladaking, a uchová ho v paměti.O to větší bylo překvapení,když mi večer volal a ptal se mě,jestli jsem to myslel vážně a ne jen tak plkal do vzduchu.Musel jsem se pochlapit a říct,že to bylo myšleno vážně
.Od té chvíle začínaly přípravy,náborové akce,kde se lidi chtějící vidět Estonsko a podniknout s námi tento šílený výlet,přihlašovali a odhlašovali a počet účastníků výpravy se neustále měnil.Nakonec se ustálil na čísle sedm.
Na přelomu července a srpna jsme se vydali na estonský sraz.Co jsme při tom všechno zažili vydá na deník,který poctivě psal Laďuša.(odkaz na deník bude v tomto tématu).Shoda na tom ,že to byla značně šílená akce,podobně jako Srbsko,byla všeobecná.Poznali jsme nové lidi,shledali se se starými známými,koupali se ve dvou mořích,najeli hafo kilometrů,navštívili mekku českých turistů v Estonsku,město Kunda.
Zkrátka bylo to úžasné a já tímto ještě jednou děkuji těm,co jeli.Jmenovitě:Luděk M.,Marcel,Veverka,Ladarider(Adam),Trevor(Luboš) a speciálně mému spolujezdci,navigátorovi,baviči a spolubydlícímu Laďušovi.
Lotyšsko-na benzince

Lotyšsko-na benzince

Naše výprava na konci Lotyšského města Bauska na benzince Lukoil.Za námi bájný plyn Propans butans.
Jsme v Estonsku

Jsme v Estonsku

Jeden z cílů výpravy dosažen.Opustili jsme Lotyšsko a jsme v Estonsku.
Vše zezadu

Vše zezadu

4 typy Lad při pohledu zezadu.
Deník naší výpravy - obrázek

Deník naší výpravy - obrázek

Speciální fotoakce, v níž v hlavní roli je moje sestra Katka, Lada 2106 Crvena Zvezda a také moje bývalá Lada 2110. Za objektivem fotoaparátu moje spolužačka a kamarádka Vlasta D.
DSC_5454.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one