Vítám Vás na stránkách,které jsou věnované mému velkému koníčku,a to automobilu značky Lada a věcí s ním spojených.

I. sraz Srbského ladaklubu Vršac-jaro 2007

SRBIJA Jak jsme vyrazili do Srbska. Začalo to vlastně úplně náhodou.Na forum našeho klubu chodil a stále chodí srbský student a fanoušek Lada Marko Višacki.Nedalo mu to,aby nakonec ve své domovině též založil fanklub Lada.Dílo se podařilo, a tak s nárustem počtu členů srbského klubu,začal plánovat první srbský sraz. Po nějaké době,kdy jsme si s Markem psali přes ICQ,mě napadlo také se zúčastnit tohoto srazu.Nelenil jsem a tento výplod mého mozku jsem dal k disposici ostatním na fóru a čekal,kdo bude stejně "šílený" a pojede se mnou.Za měsíc byl termín.O tom,že se najde někdo další jsem pochyb nebylo,ale to,že nás nakonec pojede 13 a ke všemu 4 auta,mě nenapadlo ani ve snu. 
 Trasa byla následující: Mladá Boleslav - Humpolec - Brno - Břeclav - Bratislava - Komárno - Kisbér - Szekesfehervár - Dunaújváros - Kiskoros - Kiskunhalas - Subotica - Becej - Zrenjanin - Vršac.
 Posádky vozů,kterým zároveň patří i můj dík,že podpořili můj nápad. I. radek mb,Standa-lada,Roman P. II. Ivo,Hnojař,JmJ,Jelen III. Luděk M.,Luděk O.,Ziko IV. SalWador,Chettak,Marcel.
  O Srbsku kolují u nás nepodložené mýty.Nebo jsme možná měli jen to štěstí a setkali se s lidmi,kteří čechy chovají v úctě.Byli moc přátelští a pohostinní.Žijí tam lidé jako my,se svými radostmi i starostmi. Takže milé Srbsko,v roce 2008 nás opět čekeja snad v ještě hojnějším počtu
Brno,střecha Carrefouru

Brno,střecha Carrefouru

P5270041.JPG
P5270043.JPG
P5280075.JPG
P5280079.JPG
P5280100.JPG
Speciální fotoakce, v níž v hlavní roli je moje sestra Katka, Lada 2106 Crvena Zvezda a také moje bývalá Lada 2110. Za objektivem fotoaparátu moje spolužačka a kamarádka Vlasta D.
DSC_5454.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one