Vítám Vás na stránkách,které jsou věnované mému velkému koníčku,a to automobilu značky Lada a věcí s ním spojených.

Mnichovo Hradiště jaro 2008

Mnichovo Hradiště Mezinárodní sraz do třetice všeho dobrého Po mnoha připomínkách k ke srazu v Příbrami nastalo rozhodování,kde udělat sraz v roce 2008 a zda vůbec zvát hosty ze zahraničí.Též bylo potřeba najít nové organisátory.Nakonec jsem se toho ujal já s Marcelem.Bylo nám jasné,že nepůjde o lehký úkol. Najít vhodný kemp,zajistit pronájem letištní plochy v Hoškovicích u Mnichova Hradiště a vymyslet soutěže a atrakce,aby sraz nebyl nudný.Zkrátka všeho až nad hlavu.A ke všemu se modlit za pěkné počasí. To obvzláště v pátek vypadalo na to,že bude deštivé.Ale v sobotu ráno,bylo krásně teplo a slunečno,a to bylo dobré znamení.
 Sraz se nesl v duchu soutěží: sprinty,jízda zručnosti,orientační závod a také divácká soutěž o nejhezčí auto srazu absolutně.Jako zlatý hřeb byla spanilá jízda.Opravdu jet za sebou tolik žiguliků,to jsem nikdy neviděl.A pohled to byl naprosto fascinující.
 Večerní pařba v kempu byla super.Ovšem z hlediska negatívního nemohu nevzpomenout provozovatele kempu ,pana S.,s nímž bylo opravdu těžké jednání a jeho výstupy vůči nám byly přinejmenším roztodivné....
 Na nedělní dopoledne se naplánovala návštěva nedalekého automusea Škoda v nedaleké Mladé Boleslavi.Ač Škoda jest v podstatě nám nepřátelská značka,exponáty v museu se líbily a nápad zamířit sem byl shledán jako velmi dobrý.
 Co se týká účasti,ta byla rekordní,přijelo 98 aut.Ze zahraničních hostů již tradičně Estonci a také stále početnější skupina přátel z Německa.Za Polsko zde byl Fleszer,který byl již v Příbrami a na našich srazech tudíž není úplný nováček. Bylo to zkrátka fajn,tak zas za rok.
Speciální fotoakce, v níž v hlavní roli je moje sestra Katka, Lada 2106 Crvena Zvezda a také moje bývalá Lada 2110. Za objektivem fotoaparátu moje spolužačka a kamarádka Vlasta D.
DSC_5454.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one